Petersburg bez wizy - Prom Princess Anastasia

Princess Anastasia

Na promie Princess Anastasia długi rejs po Bałtyku zamienia się w ekscytującą przygodę w atmosferze absolutnego komfortu. Prom oferuje mnóstwo dodatkowych usług i atrakcji, aby umilić podróż pasażerom! Różnorodne kabiny i rozwinięta infrastruktura, SPA, restauracje, kino, sala zabaw dla dzieci, sale konferencyjne, bary i dyskoteki... Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj: wszystko jest przemyślane według najwyższych światowych standardów.Na pokładzie promu Princess Anastasia czekają na Was między innymi kino, kasyno, salon piękności, sklep wolnocłowy, zajęcia artystyczne, bary i restauracje.

Ilość kabin: 834 kabiny w różnych klasach i kategoriach cenowych
Pokład samochodowy: 580 miejsc.
Miejsca: 2 500 pasażerów
Załoga statku: 350 osób

Kajuty
Pokłady: 4, 5, 6, 8


Jedną z głównych zalet rejsu promem pasażerskim jest zaokrętowanie w komfortowej kajucie. Na pokładzie promu Princess Anastasia mieści się 830 kajut różnych klas i kategorii cenowych, które mogą pomieścić ponad 2000 pasażerów. W każdej kajucie mieści się wygodny system dla przechowywania odzieży, klimatyzacja i indywidualna kabina prysznicowa z żelami do mycia i ręcznikami dla każdego pasażera.

Suite
Tym, którzy cenią odpoczynek najwyższej klasy i nie rozmieniają się na drobne, proponujemy 2-osobowe apartamenty klasy Suite z widokiem na morze. W tej kajucie jest wszystko dla niezapomnianego wypoczynku: przestronny salon i przytulna sypialnia z oddzielną łazienką. W cenę kajuty włączone jest przejście kontroli paszportowej bez kolejki, mini-bar, śniadania Deluxe z szampanem i kawiorem w restauracji New York City, wizyta w saunie w godzinach porannych i wi-fi.

Deluxe Cabin
Niezapomniana panorama Bałtyckiego Morza rozpościera się z szerokich okien 2 i 3-osobowych kajut klasy Deluxe, położonych na 5 i 8 pokładzie. Wybierając tę kajutę możecie być pewni, że poczujecie się w niej jak w domu. Jest tu wszystko, czego potrzeba dla komfortowego wypoczynku: łóżko małżeńskie,telewizor, mini-bar, suszarka, wygodne fotele.


Commodore Cabin
Jednymi z najwygodniejszych kajut o podwyższonym komforcie są 2-osobowe kajuty klasy Commodore, położone na 5 i 6 pokładzie promu. Oprócz wygodnego łóżka małżeńskiego, w kajucie jest strefa dla wypoczynku z miękkimi fotelami, stolikiem i telewizorem. W łazience dodatkowo suszarka. W cenę kajuty włączony jest mini-bar, śniadanie Deluxe dla każdego pasażera i wizyta w saunie w godzinach porannych.

Klasa HA
Kajuta z oknem, przystosowana dla pasażerów z ograniczoną sprawnością ruchową.

Klasa A
Pasażerom lubiącym podziwiać rozgwieżdżone niebo przez okno swojej kajuty albo budzić się wraz z promieniami słońca, proponujemy zaokrętowanie w 2 i 4-osobowych kajutach klasy A, położonych na 4, 5 i 6 pokładzie promu.

Klasa B
2 i 4-osobowe kajuty bez okna, położone na 4, 5 i 6 pokładzie promu, to jeden z ekonomicznych wariantów zaokrętowania. Doskonale nadają się dla tych pasażerów, którzy lubią spędzać czas z przyjaciółmi w barze do późnych godzin nocnych.

Klasa F
Wygodne 4-osobowe kajuty bez okna, idealne dla oszczędnych podróżników. Położone w centralnej części 4 pokładu, w pobliżu stref aktywnego wypoczynku.

Klasa B2V
Dobry wariant dla podróżujących z dziećmi – młodym podróżnikom z pewnością spodobają się wygodne, piętrowe łóżka!

Szanowni Pasażerowie!
W tym momencie nie ma możliwości wyboru położenia kajuty na promie. Wszystkie kajuty są przydzielane automatycznie. W razie potrzeby zawsze możecie zwrócić się z Waszym pytaniem do pracowników firmy na pokładzie promu – punkt informacyjny położony jest na 6 pokładzie.

Taryfy

Dla rezerwacji rejsów na promie w 2019 r. dostępne są następujące taryfy:

1. Light (Low fare) – tylko dla indywidualnych rezerwacji
Ta taryfa przewiduje najniższe ceny na konkretne daty rejsów (specjalne akcje i oferty).
Warunki anulacji rezerwacji tej taryfy:
- Przy anulowaniu tej rezerwacji 100% wniesionej za kajutę opłaty nie podlega zwrotowi.

2. Optymalny (Smart)

Optymalny wybór rezerwacji rejsu: rozsądna cena biletu i warunki anulacji lub zamiany:
- Przy anulowaniu rezerwacji w 42 dni i więcej do daty rejsu, zwracana jest pełna kwota wniesiona przy rezerwacji.
- Przy anulowaniu w 41-14 dni do daty rejsu, zwrotowi podlega 50% ceny rezerwacji kajuty.
- Przy anulowaniu od 13 dni i mniej do daty rejsu 100% ceny rezerwacji kajuty nie podlega zwrotowi

3. Elastyczny (Flex)

Ta taryfa przewiduje najbardziej elastyczne warunki zamiany i anulacji biletów:
- Przy anulowaniu do 14 dni do daty rejsu, zwrotowi podlega 100% ceny rezerwacji kajuty.
- Przy anulowaniu od 13 dni i mniej do daty rejsu, nie podlega zwrotowi 100% ceny rezerwacji kajuty

Indywidualne rezerwacje powinny być opłacone do 24 godzin od zgłoszenia!

Warunki anulacji i zamiany:

- warunki anulacji zależą od taryfy (patrz: Taryfy)
- zmiana daty i/lub trasy rejsu i zmiana klasy kajuty na tańszą jest równoznaczne z anulacją.

Warunki opłaty:

- opłata w rublach według aktualnego kursu kupna rubla w banku Sberbank na konto organizatora.
- cena rezerwacji kajuty zależy od ilości swobodnych miejsc.
- warunki opłaty i rezerwacji dla grup od 10 os. i więcej prosimy w każdym przypadku doprecyzować u naszego managera.

Zasady bezwizowego wjazdu do Rosji na pokładzie promu Princess Anastasia

Zgodnie z prawem Federacji Rosyjskiej, zagraniczni turyści, osoby bez obywatelstwa albo aktualnej wizy i/albo odpowiedniego zezwolenia, podróżujące promami, mogą przebywać w Federacji Rosyjskiej bez rosyjskiej wizy do 72 godzin (3 dni).

Jeżeli chcecie odwiedzić Sankt-Petersburg bez wizy, musicie znać kilka podstawowych zasad:
- Zgodnie z prawem, turysta powinien przybyć do portu Sankt-Petersburga na promie Princess Anastasia i opuścić port w ten sam sposób oraz być w składzie zorganizowanej, wycieczkowej grupy. 72-godzinny okres zaczyna się od momentu przejścia kontroli granicznej.
- Wszyscy pasażerowie płynący ze Sztokholmu, Helsinek, albo Tallinna do Sankt-Petersburga, powinni okazać paszport dla rejestracji przed wejściem na pokład.
- Wszyscy pasażerowie podróżujący bez wizy, powinni wykupić uczestnictwo w programie zwiedzania Sankt-Petersburga.
- Jeśli pasażer przebywa na terytorium Federacji Rosyjskiej powyżej jednego dnia, powinien przedstawić służbie granicznej voucher hotelu i potwierdzenie uiszczenia opłaty za rezerwację. Rezerwacja hotelu jest obowiązkowa.
- Zakwaterowanie za pośrednictwem Airbnb nie jest dopuszczone w ramach trybu bezwizowego. Pasażerowie, którzy zarezerwują zakwaterowanie przez Airbnb, nie będą rejestrowani na pokładzie statku.
- Wszyscy pasażerowie podróżujący na pokładzie SPL Princess Anastasia samochodem (kierowcy) i kierowcy autobusów powinni posiadać rosyjską wizę.
- MOBY SPL LIMITED ma prawo odmówić pasażerowi, który według opinii personelu MOBY SPL LIMITED, narusza albo może naruszać prawa Służby Granicznej Federacji Rosyjskiej/Finlandii/Szwecji/Estonii.
- W przypadku naruszenia 72-godzinnego, bezwizowego przebywania na terytorium Federacji Rosyjskiej, wszelkie mandaty, kary i inne związane z tym opłaty, powinny zostać pokryte przez pasażera.Pasażerowie przebywające w Sankt-Petersburgu w ramach 72-godzinnego trybu bezwizowego, powinni zwrócić uwagę na kilka kwestii:
- upewnić się, że przechodząc przez punkt kontroli granicznej, otrzymali „kartę migracyjną” z datą wjazdu i zakończenia podróży.
- W czasie wycieczki i przebywania w Sankt-Petersburgu przechowywać swoje dokumenty w bezpiecznym miejscu.
- Zgodnie z rosyjskim prawem, w czasie 72 godzin powinniście opuścić terytorium Rosji tylko na pokładzie promu. Nie korzystajcie z innych środków transportu!
- Zwróćcie uwagę, że w przypadku naruszenia 72-godzinnego trybu bezwizowego, zostaniecie wydaleni z Rosji. Karą za naruszenie reżimu bezwizowego jest mandat i pięcioletni zakaz na otrzymanie rosyjskiej wizy.

 
Rejsy promu Princess Anastasia w 2019 r. - pobierz.

 

Informacje i zgłoszenia w języku polskim:

Krzysztof Saczuk
manager ds. kontaktów międzynarodowych, Polska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+7 (962) 706-70-88 (tel.+WhatsApp)
(uwaga – wysokie koszty połączenia)

Facebook Twitter Google+ Pinterest
×

Log in