Krótko o firmie

„Lena-Tour” – ponad dwadzieścia lat doświadczenia na rynku turystycznym Petersburga i Rosji

Jesteśmy biurem podróży, organizatorem i operatorem wycieczek do Petersburga i innych regionów Rosji. Specjalizujemy się w obsłudze Klientów indywidualnych i grupowych z całego świata, posiadamy również duże doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego. Nasze wycieczki do Petersburga (i nie tylko), od lat zadowalają najbardziej wybredne gusta!

Współpracujemy bezpośrednio z hotelami, muzeami, restauracjami, firmami transportowymi i instytucjami kulturalnymi. Dzięki temu zawsze możemy pomóc każdemu turyście w zorganizowaniu zakwaterowania, transportu, a także rezerwacji miejsc w restauracjach i biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Współpracujemy z profesjonalnymi przewodnikami, dla których praca jest pasją. Pracują z nami tylko najlepsi i najlepsze! Przewodnicy zapoznają Gości ze znanymi na całym świecie zabytkami architektury, kultury i historii, ale także z atrakcjami spoza przewodników turystycznych i zawsze podpowiedzą, co oprócz proponowanych przez biuro atrakcji warto zobaczyć w Petersburgu.

Dla turystów spoza granic Rosji firma oferuje pomoc w uzyskaniu voucherów turystycznych potrzebnych do uzyskania wiz.

Możecie być pewni, że Wasza wycieczka będzie zorganizowana z najwyższą starannością i w najlepszej cenie – gwarantuje to nasze wieloletnie doświadczenie i reputacja.

- Z firmami i osobami fizycznymi podpisujemy umowy na świadczenie usług.

- Można się z nami rozliczać bezgotówkowo w rublach lub euro.

 

Oferujemy także:

- Wycieczki do miast „Złotego Pierścienia Rosji” – Moskwa, Władymir, Suzdal, Bogolubowo, Jaroslaw, Kostroma, Rostów, Peresław Zaleski.

- Rejsy po Bałtyku na promie Princess Anastasia, połączone ze zwiedzaniem Sankt-Petersburga, Talina, Sztokholmu i Helsinek.

- Rzeczne wycieczki po Rosji.

- Wycieczki na Bajkał i Ałtaj.

 

Zapraszamy do Sankt-Petersburga, zapraszamy do Rosji!

Natalia Nikołajewna Borisowa
Lena Tour

Facebook Twitter Google+ Pinterest
×

Log in